logo_bc

Referencje

Dyrektor HR EMEA
2015-08-11 16:03:25

jednej z wiodących organizacji na całym świecie, brytyjsko-amerykańskiej firmy chemicznej (farby przemysłowe)

Planując wejście na polski rynek, zostały nam polecone usługi Business Consulting. Nie zawiedliśmy się. Otrzymaliśmy pierwszej klasy wsparcie i wskazówki nie tylko w procesie pozyskiwania nowych pracowników, ale także pomoc szerszym kontekście biznesowym. Nie tylko z powodzeniem wyrekrutowany został doskonały kandydat, ale uniknęliśmy również wielu pułapek. Każdej brytyjskiej firmie wchodzącej na polski rynek polecam korzystanie z usług Business Consulting.

Dyrektor Zarządzający / Właściciel
2014-08-05 15:30:31

polskiej firmy z branży poligraficznej specjalizującej się w wykrojnikach do produkcji opakowań

Wybór Firmy Business Consulting do znalezienia kandydata na stanowisko Projektanta, uwzględniając specyfikę naszej rzadkiej branży, okazał się doskonałym rozwiązaniem. Konsultantki firmy wnikliwie zbadały nasze potrzeby poprzez wizyty, obserwacje, rozmowy oraz poznanie procesu projektowania i produkcji. Indywidualne podejście, wysokie kwalifikacje oraz otwarta komunikacja podczas całego procesu rekrutacji umożliwiły nam dokonanie trafnego wyboru pracownika. Jako Dyrektor Zarządzający i właściciel firmy, mogę z całą odpowiedzialnością polecić firmę Business Consulting, gwarantującą najwyższą jakość świadczonych usług. Obecnie realizujemy wspólnie następny projekt rekrutacyjny.

Prezes polskiej firmy
2014-08-05 15:30:01

drukarni etykiet samoprzylepnych (sektor poligrafii)

Chciałbym wyrazić duże zadowolenie z przeprowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu w naszej drukarni. Firma Business Consulting podeszła do procesu w sposób profesjonalny. Długi i wyczerpujący wywiad z moją firmą jako pracodawcą dał w efekcie pełny obraz osoby, której poszukujemy oraz, która pasowałaby do naszej kultury organizacyjnej. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z pracy Senior Konsultanta, Pani Joanny Kani, czego efektem jest krótki proces rekrutacji i przedstawienie kilku dobrych kandydatów. Z tego powodu nasza firma skorzystała z usług Business Consulting przy kolejnych rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne i kierownicze.