logo_bc

Referencje

Vice-Prezes ds. HR
2014-06-12 18:18:13

włoskiej firmy z sektora lotniczego (producent śmigłowców)

W ciągu ostatnich dwóch lat nasza firma wymagała rekrutacji na niektóre z kierowniczych stanowisk. Wybraliśmy usługi firmy Business Consulting. Wstępna selekcja i działania następcze wygenerowały kandydatów na najwyższym poziomie odnośnie zarządzania, organizacji i umiejętności komunikacji, którzy spełnili nasze oczekiwania. Możemy stwierdzić, że BC oferuje usługi zawodowe i staranne wykazuje szerokie możliwości. Z całą pewnością możemy polecić BC jako partnera biznesowego dla wszystkich potrzeb rekrutacyjnych.

Dyrektor Departamentu Zarządzania
2014-06-12 18:17:45

jednej z największych firm sektora deweloperskiego na polskim rynku

Pragnę poinformować z wielką przyjemnością, że zdecydowanie polecam usługi rekrutacyjne oferowane przez firmę Business Consulting. Zaplanowane dla nas procesy rekrutacji zostały przeprowadzone skuteczne i zawodowo, w ramach uzgodnionych metod rekrutacji, jak również obowiązków oczekiwanych od przyszłych pracowników. Należy wyróżnić bardzo dobrą komunikację w trakcie realizacji projektów. Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Dyrektor Korporacyjny ds. HR
2014-06-12 18:17:15

w grupie holdingowej firm hiszpańskich produkujących i dystrybuujących orzechy i suszone owoce (Oddział w Polsce)

Chcielibyśmy wyrazić nasze zadowolenie z przeprowadzonej przez Państwa rekrutacji na stanowisko Dyrektora Handlowego naszego Oddziału w Polsce. W trakcie tego projektu mieliśmy możliwość potwierdzenia Państwa profesjonalizmu, wyrażonym w odpowiednim zaplanowaniu całego procesu i zastosowanej metodzie selekcyjnej, co w efekcie doprowadziło do spełnienia stawianych przez nas oczekiwań i obsadzenie danego stanowiska. Jako Dyrektor Korporacyjny ds. HR chciałbym podkreślić, że z naszej strony wyrażamy chęć współpracy z Państwa zespołem w przyszłych procesach rekrutacyjnych realizowanych na potrzeby naszej organizacji w Polsce.