logo_bc

Referencje

Prezes Zarządu
2016-07-27 16:43:05

polskiej firmy z sektora usług call-center

Rozwinięcie firmy na kolejny poziom zawsze generuje potrzebę przekazania części kompetencji kolejnej osobie, ilość procesów staje się zbyt duża i różnorodna, by dotychczasowa kadra zarządzająca mogła skutecznie je nadzorować. Często dzieje się też tak, że obawa przed zatrudnieniem nowej osoby do zespołu wstrzymuje rozwój firmy.

Oceniając po kilku miesiącach efekt rekrutacji przeprowadzonej przez Business Consulting (search & selection), zastanawiam się, jak naiwny byłem uważając, że sam potrafię wynajdować pracowników tak samo skutecznie jak firma specjalizująca się w tym od lat. Pozyskany dzięki pomocy Business Consulting (search & selection) Dyrektor Zarządzający jest doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie, który potrafił wdrożyć w strukturze procesy i zasady, pozwalające zwiększyć skuteczność, poprawić terminowość i przede wszystkim przygotował konsultantów tak, by dobrze rozumieli potrzeby klientów. Co jednak równie ważne, wniósł do firmy świeże podejście. Pozwoliło nam to na złamanie dotychczasowych sposobów myślenia i rozpoczęcie kolejnych projektów, które inaczej czekałyby ‘odpowiedniego’ momentu. Bez jego doświadczenia osiągnąłbym ten sam poziom rozwoju firmy za dwa lata.

Dzięki wsparciu Business Consulting (search & selection) osiągnąłem kolejny etap w moim osobistym rozwoju, ugruntowując się w przekonaniu, że powinienem zarabiać pieniądze na tym na czym znam się najlepiej, a specjalistyczne kwestie pozostawić wyspecjalizowanym firmom.

Chief Financial Officer
2016-01-11 11:50:51

brytyjskiej grupy firmy z branży tekstylnej (Zakłady produkcyjne w Polsce)

Business Consulting search & selection (Partner Cornerstone Int. Group w Polsce) została przedstawiona naszej organizacji przez agencję doradztwa personalnego Walgrove Executive Search (Partner Cornerstone Int. Group w Wielkiej Brytanii). Firma John Cotton Group z powodzeniem skorzystała z usług firmy Walgrove w aranżacji spotkań z Seniorami z branży i była beneficjentem  kompleksowo przeprowadzonego procesu, jaki stosują organizacje zrzeszone w Cornerstone International Group. Iwona i jej współpracownicy zainwestowali czas, aby zrozumieć naszą branżę, jej kulturę , jak i rolę stanowiska General Manager Poland, przed skierowaniem swoich działań na lokalny rynek w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów. Proces został przeprowadzony bardzo skutecznie doprowadzając do obsadzenia stanowiska GM Poland, pomimo niewątpliwie trudnej lokalizacji.

Talent Acquisition Manager
2015-08-11 16:06:33

amerykańskiej firmy z branży IT (testy online, personalizacja i rozwiązania do optymalizacji cross-channel)

Po raz pierwszy skontaktowałam się z firmą Business Consulting oraz Panią Iwoną Szybka szukając pomocy przy rekrutacji do nowo otwartego biura w Warszawie (poszukiwania General Managera  Global Technical Services, Oddział w Polsce)  na jesieni 2014.
Ponieważ nasza firma była nowa na polskim rynku, wymagaliśmy zorganizowanego i dopasowanego rozwiązania, które dałoby nam konkurencyjną przewagę na rynku IT. Przy wsparciu Business Consulting, proces zrealizowany został gładko i relatywnie szybko, zostaliśmy obsłużeni w sposób, który szybko przekroczył nasze oczekiwania.
Polecam usługi Business Consulting dla firm, które cenią sobie wysoką jakość usług dostosowanych do oczekiwań.