logo_bc

Referencje

Prezes polskiej firmy
2014-08-05 15:30:01

drukarni etykiet samoprzylepnych (sektor poligrafii)

Chciałbym wyrazić duże zadowolenie z przeprowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu w naszej drukarni. Firma Business Consulting podeszła do procesu w sposób profesjonalny. Długi i wyczerpujący wywiad z moją firmą jako pracodawcą dał w efekcie pełny obraz osoby, której poszukujemy oraz, która pasowałaby do naszej kultury organizacyjnej. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z pracy Senior Konsultanta, Pani Joanny Kani, czego efektem jest krótki proces rekrutacji i przedstawienie kilku dobrych kandydatów. Z tego powodu nasza firma skorzystała z usług Business Consulting przy kolejnych rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

Dyrektor Regionalny CEE
2014-08-05 15:29:32

austriackiej firmy farmaceutycznej

...Poszukując odpowiedniej osoby na stanowisko kierownicze w kraju, w którym nie mieliśmy żadnego doświadczenia, znaleźliśmy idealnego partnera w Business Consulting (...) udało im się uzyskać głęboki wgląd w szczegóły projektu i potrzeby klienta. W sposób bardzo jasny, uporządkowany i profesjonalny zespołowi BC udało się znaleźć idealnego kandydata - cel został osiągnięty przy obopólnym długoterminowym zysku. Co wywarło na nas największe wrażenie, to fakt, że zawsze istnieje wiele czynników, które wpływają na decyzję, a Business Consulting wzięło pod uwagę wszystkie z nich. Zarządzanie projektem pod presją czasu oraz dyskrecja dały efekt najwyższego profesjonalizmu (...).

Business Development Manager
2014-08-05 15:29:11

odpowiedzialny za ekspansję w Europie/Ameryce Płn. i Pd. Hiszpańskiej firmy produkującej sprzęt i oprzyrządowanie elektryczne

Obecnie, gdy wybrany kandydat jest w pełni operacyjny, chcę wyrazić nasze zadowolenie z przeprowadzonego procesu selekcji. Począwszy od pomocy w definiowaniu alternatywnych możliwości realizacji, a na koordynacji spotkań skończywszy, wszystkie fazy zostały sfinalizowane zgodnie z bardzo napiętym harmonogramem. Byliśmy regularnie informowani o przebiegu procesu, a zespół Business Consulting był bardzo elastyczny dostosowując się do naszych potrzeb. Byliśmy przyjemnie i pozytywnie zaskoczeni jakością kandydatów na stanowisko, których nam zaproponowano, co znacznie utrudniło nam podjęcie decyzji odnośnie zatrudnienia. Po przeprowadzeniu podobnych procesów w innych krajach, możemy ocenić usługi Business Consulting jako najlepsze.