logo_bc

Referencje

Talent Acquisition Manager
2015-08-11 16:06:33

amerykańskiej firmy z branży IT (testy online, personalizacja i rozwiązania do optymalizacji cross-channel)

Po raz pierwszy skontaktowałam się z firmą Business Consulting oraz Panią Iwoną Szybka szukając pomocy przy rekrutacji do nowo otwartego biura w Warszawie (poszukiwania General Managera  Global Technical Services, Oddział w Polsce)  na jesieni 2014.
Ponieważ nasza firma była nowa na polskim rynku, wymagaliśmy zorganizowanego i dopasowanego rozwiązania, które dałoby nam konkurencyjną przewagę na rynku IT. Przy wsparciu Business Consulting, proces zrealizowany został gładko i relatywnie szybko, zostaliśmy obsłużeni w sposób, który szybko przekroczył nasze oczekiwania.
Polecam usługi Business Consulting dla firm, które cenią sobie wysoką jakość usług dostosowanych do oczekiwań.

Dyrektor HR EMEA
2015-08-11 16:03:25

jednej z wiodących organizacji na całym świecie, brytyjsko-amerykańskiej firmy chemicznej (farby przemysłowe)

Planując wejście na polski rynek, zostały nam polecone usługi Business Consulting. Nie zawiedliśmy się. Otrzymaliśmy pierwszej klasy wsparcie i wskazówki nie tylko w procesie pozyskiwania nowych pracowników, ale także pomoc szerszym kontekście biznesowym. Nie tylko z powodzeniem wyrekrutowany został doskonały kandydat, ale uniknęliśmy również wielu pułapek. Każdej brytyjskiej firmie wchodzącej na polski rynek polecam korzystanie z usług Business Consulting.

Dyrektor Zarządzający / Właściciel
2014-08-05 15:30:31

polskiej firmy z branży poligraficznej specjalizującej się w wykrojnikach do produkcji opakowań

Wybór Firmy Business Consulting do znalezienia kandydata na stanowisko Projektanta, uwzględniając specyfikę naszej rzadkiej branży, okazał się doskonałym rozwiązaniem. Konsultantki firmy wnikliwie zbadały nasze potrzeby poprzez wizyty, obserwacje, rozmowy oraz poznanie procesu projektowania i produkcji. Indywidualne podejście, wysokie kwalifikacje oraz otwarta komunikacja podczas całego procesu rekrutacji umożliwiły nam dokonanie trafnego wyboru pracownika. Jako Dyrektor Zarządzający i właściciel firmy, mogę z całą odpowiedzialnością polecić firmę Business Consulting, gwarantującą najwyższą jakość świadczonych usług. Obecnie realizujemy wspólnie następny projekt rekrutacyjny.