logo_bc

Referencje

Country Manager
2019-02-01 14:29:39

hiszpańska firma oferująca rozwiązania oraz sprzęt i narzędzia z obszaru bezpieczeństwa pracy

Firma Business Consulting (search & selection) od 2015 roku współpracowała w satysfakcjonujący sposób z polskim oddziałem naszej firmy w wielu procesach pozyskiwania talentów w Polsce, jak również przy doradzaniu w sprawach dotyczących zarządzania kadrami kierowniczymi. Aktualnie współpraca ta jest kontynuowana poprzez poszukiwanie i pozyskiwanie utalentowanych pracowników dla naszej firmy w Polsce. W związku z tym, mając na uwadze bogate doświadczenie na rynku pracy oraz dobrą znajomość relacji między Hiszpanią i Polską, polecam współpracę z Business Consulting (search & selection) w celu rozpoczęcia lub podtrzymania działalności biznesowej przez firmy hiszpańskie w Polsce.

Prezes
2019-02-01 14:28:33

ogólnoświatowa organizacja zrzeszająca agencje executive search rekrutujące kadrę menadżerską

Firma Business Consulting (search&selection) profesjonalnie obsłużyła wszystkie projekty executive search zainicjowane przez innych członków organizacji, doprowadzając je do pomyślnego rezultatu. Aktywnie wspierała polskich klientów przy współpracy z innymi członkami organizacji, przyczyniając się w ten sposób do ich sukcesu rekrutacyjnego poza granicami kraju. Firma Business Consulting (search&selection) dowiodła, że jest partnerem w naszej organizacji, na którym można polegać. Reagowali zawsze na czas i profesjonalnie na potrzeby klientów, wnosząc pogłębioną znajomość lokalnego rynku, a także zapewniając profesjonalną obsługę firm zagranicznych. Jesteśmy dumni z dotychczasowej współpracy z Business Consulting. Darzymy firmę uznaniem jako ważnego członka naszej organizacji. Mamy nadzieję na kontynuowanie tej relacji biznesowej.

Dyrektor Generalny
2016-08-31 11:51:29

polskiej agencji nieruchomości

W związku z rozwojem działalności, spółka, którą zarządzam rozpoczęła poszukiwania odpowiedniej osoby, która miała wziąć odpowiedzialność za kierowanie marketingiem firmy. Dzięki spotkaniom z Panią Iwoną Szybką i jej zespołem zrozumiałem, jakiego człowieka potrzebujemy. Co ważne, otrzymałem fachowe porady i doskonały consulting przed podpisaniem kontraktu na usługę rekrutacyjną. Firma Business Consulting (search & selection) zrealizowała zlecenie rekrutacji Marketing Managera dla spółki, którą zarządzam. Efektem pracy Pani Iwony i jej zespołu było przedstawienie 3 dobrze dopasowanych kandydatów na poszukiwane przez nas stanowisko. Najlepsza z trójki rekomendowanych osób doskonale spełniała dość specyficzne, ale ściśle określone preferencje, które przedstawiliśmy. Do dziś współpracujemy z zatrudnionym wtedy Marketing Managerem. Z całą odpowiedzialnością mogę więc polecić usługi firmy Business Consulting (search & selection) – zarówno ze względu na dostarczony oczekiwany rezultat zlecenia, jak również etykę pracy i nienachalne, doradcze podejście do klienta, które otrzymałem.