logo_bc

Referencje

Dyrektor Filii (Polska)
2014-06-12 18:09:38

międzynarodowej firmy z sektora automatyki budowlanej

(…) chciałbym potwierdzić nasz wysoki stopień satysfakcji ze współpracy z Państwa firmą. Profesjonalizm, dyskrecja, elastyczność i wyjątkowe zaangażowanie wszystkich współpracujących z nami Pań wywarły na nas duże wrażenie. Potwierdza to fakt planowej realizacji wszystkich zleceń oraz pozytywna ocena postawy wszystkich zatrudnionych w wyniku rekrutacji osób. Życzę Państwu utrzymania tak wysokich standardów pracy, co z pewnością zaowocuje sukcesem rynkowym i możliwe, że ponowną współpraca z nami w przyszłości.

Zastępca Dyrektora - Departament Rekrutacji
2014-06-05 17:04:36

lider w branży doradztwa personalnego na rynku hiszpańskim

(...) Zespół konsultantów Business Consulting wykazywał się zawsze wielkim profesjonalizmem oraz głęboką znajomością zarówno rynku lokalnego, jak i poszczególnych jego sektorów. Dzięki ich pracy, firmom naszych klientów udało się z sukcesem wejść na polski rynek osiągając silną i stabilną pozycję.  Business Consulting to godny zaufania i profesjonalnie działający partner biznesowy, którego polecamy zawsze wszystkim naszym klientom pragnącym zaistnieć na polskim rynku.

Dyrektor Korporacyjny Departamentu HR
2014-06-05 16:42:36

hiszpańskiej grupy firm z sektora nieruchomości

(...) Firma Business Consulting swoje zadanie wykonała w pełni profesjonalnie, całkowicie spełniając nasze oczekiwania. Wyróżniła się zwłaszcza umiejętnością zrozumienia potrzeb oraz kultury organizacyjnej naszej firmy, jak również swoją zdolnością do sprawnego planowania i realizacji poszczególnych zadań. Z tego  powodu śmiało mogę polecić jej usługi w podobnych procesach.