logo_bc

Referencje

Dyrektor Zarządzający oddziałem w Polsce
2014-06-12 18:15:51

niemieckiej firmy z sektora automatyki przemysłowej i procesowej

(..) na nasze zlecenie firma Business Consulting rozpoczęła poszukiwania specjalisty do sprzedaży i wdrażania systemów do pomiarów przepływu gazu ziemnego. W naszej ocenie zadanie było niezwykle trudne, gdyż od kandydata wymagaliśmy wiedzy, doświadczenia i odpowiedniego profilu osobowości. Obszar poszukiwań był szeroki, ale byliśmy przekonani, że spełniających nasze oczekiwania kandydatów będzie niewielu. Podczas całego procesu rekrutacji otrzymywaliśmy raporty z wyników poszukiwania i prowadziliśmy rozmowy. Business Consulting błyskawicznie reagował na nasze sugestie i perfekcyjnie dostosowywał swoje działania. Przez cały czas komunikacja była doskonała. Poszukiwania zakończyły się sukcesem. (…) Z perspektywy minionych 6 miesięcy możemy stanowczo stwierdzić, iż był to właściwy wybór. Wszystkim poszukującym specjalistów na nowe, stawiające wyzwania i wymagające obszary rynku gorąco polecamy Business Consulting jako partnera zapewniającego sukces. Jesteśmy przekonani, że nasza ciągle rozwijająca się firma w przyszłości skorzysta z usług Business Consulting.

CEE Partner
2014-06-12 18:14:25

austriackiej firmy obecnej w 8 krajach Europy Wschodniej i Środkowej (branża doradztwa personalnego)

Współpraca z firmą Business Consulting na przestrzeni kilku ostatnich lat okazała się bardzo satysfakcjonująca i do tej pory poleciliśmy tą firmę, niektórym z naszych międzynarodowych klientów zainteresowanych pozyskaniem najlepszych kandydatów dla ich firm na polskim rynku. Business Consulting zawsze był solidnym partnerem z doskonałym profesjonalnym podejściem do klienta oraz świetną znajomością różnych sektorów rynku. Bardzo cenimy sobie współpracę z firmą Business Consulting i z pewnością będziemy kontynuować nasze relacje biznesowe przy nadarzających się okazjach w przyszłości.

Dyrektor Zarządzający (Polska)
2014-06-12 18:13:58

lider na rynku polskim w sektorze przetwórstwa owocowego-warzywnego

W okresie 2006-2009 nasza firma współpracowała z Business Consulting w kilku projektach rekrutacyjnych. Jako Dyrektor Zarządzający w tym okresie uważam, że jakość usług świadczonych przez BC był bardzo wysoki. Pracowaliśmy w trudnych warunkach rynkowych i pod olbrzymią presją czasu. BC znakomicie spełniał nasze oczekiwania i bardzo starannie wsłuchiwał się w nasze potrzeby i uwagi. Jako menedżer polecam firmę Business Consulting, jako wiarygodnego i nastawionego na klienta partnera.