logo_bc

Referencje

Dyrektor Zarządzający (Polska)
2014-06-12 18:13:58

lider na rynku polskim w sektorze przetwórstwa owocowego-warzywnego

W okresie 2006-2009 nasza firma współpracowała z Business Consulting w kilku projektach rekrutacyjnych. Jako Dyrektor Zarządzający w tym okresie uważam, że jakość usług świadczonych przez BC był bardzo wysoki. Pracowaliśmy w trudnych warunkach rynkowych i pod olbrzymią presją czasu. BC znakomicie spełniał nasze oczekiwania i bardzo starannie wsłuchiwał się w nasze potrzeby i uwagi. Jako menedżer polecam firmę Business Consulting, jako wiarygodnego i nastawionego na klienta partnera.

Dyrektor Filii (Polska)
2014-06-12 18:09:38

międzynarodowej firmy z sektora automatyki budowlanej

(…) chciałbym potwierdzić nasz wysoki stopień satysfakcji ze współpracy z Państwa firmą. Profesjonalizm, dyskrecja, elastyczność i wyjątkowe zaangażowanie wszystkich współpracujących z nami Pań wywarły na nas duże wrażenie. Potwierdza to fakt planowej realizacji wszystkich zleceń oraz pozytywna ocena postawy wszystkich zatrudnionych w wyniku rekrutacji osób. Życzę Państwu utrzymania tak wysokich standardów pracy, co z pewnością zaowocuje sukcesem rynkowym i możliwe, że ponowną współpraca z nami w przyszłości.

Zastępca Dyrektora - Departament Rekrutacji
2014-06-05 17:04:36

lider w branży doradztwa personalnego na rynku hiszpańskim

(...) Zespół konsultantów Business Consulting wykazywał się zawsze wielkim profesjonalizmem oraz głęboką znajomością zarówno rynku lokalnego, jak i poszczególnych jego sektorów. Dzięki ich pracy, firmom naszych klientów udało się z sukcesem wejść na polski rynek osiągając silną i stabilną pozycję.  Business Consulting to godny zaufania i profesjonalnie działający partner biznesowy, którego polecamy zawsze wszystkim naszym klientom pragnącym zaistnieć na polskim rynku.