logo_bc

Referencje

Dyrektor Regionalny CEE
2014-08-05 15:29:32

austriackiej firmy farmaceutycznej

...Poszukując odpowiedniej osoby na stanowisko kierownicze w kraju, w którym nie mieliśmy żadnego doświadczenia, znaleźliśmy idealnego partnera w Business Consulting (...) udało im się uzyskać głęboki wgląd w szczegóły projektu i potrzeby klienta. W sposób bardzo jasny, uporządkowany i profesjonalny zespołowi BC udało się znaleźć idealnego kandydata - cel został osiągnięty przy obopólnym długoterminowym zysku. Co wywarło na nas największe wrażenie, to fakt, że zawsze istnieje wiele czynników, które wpływają na decyzję, a Business Consulting wzięło pod uwagę wszystkie z nich. Zarządzanie projektem pod presją czasu oraz dyskrecja dały efekt najwyższego profesjonalizmu (...).

Business Development Manager
2014-08-05 15:29:11

odpowiedzialny za ekspansję w Europie/Ameryce Płn. i Pd. Hiszpańskiej firmy produkującej sprzęt i oprzyrządowanie elektryczne

Obecnie, gdy wybrany kandydat jest w pełni operacyjny, chcę wyrazić nasze zadowolenie z przeprowadzonego procesu selekcji. Począwszy od pomocy w definiowaniu alternatywnych możliwości realizacji, a na koordynacji spotkań skończywszy, wszystkie fazy zostały sfinalizowane zgodnie z bardzo napiętym harmonogramem. Byliśmy regularnie informowani o przebiegu procesu, a zespół Business Consulting był bardzo elastyczny dostosowując się do naszych potrzeb. Byliśmy przyjemnie i pozytywnie zaskoczeni jakością kandydatów na stanowisko, których nam zaproponowano, co znacznie utrudniło nam podjęcie decyzji odnośnie zatrudnienia. Po przeprowadzeniu podobnych procesów w innych krajach, możemy ocenić usługi Business Consulting jako najlepsze.

Vice-Prezes ds. HR
2014-06-12 18:18:13

włoskiej firmy z sektora lotniczego (producent śmigłowców)

W ciągu ostatnich dwóch lat nasza firma wymagała rekrutacji na niektóre z kierowniczych stanowisk. Wybraliśmy usługi firmy Business Consulting. Wstępna selekcja i działania następcze wygenerowały kandydatów na najwyższym poziomie odnośnie zarządzania, organizacji i umiejętności komunikacji, którzy spełnili nasze oczekiwania. Możemy stwierdzić, że BC oferuje usługi zawodowe i staranne wykazuje szerokie możliwości. Z całą pewnością możemy polecić BC jako partnera biznesowego dla wszystkich potrzeb rekrutacyjnych.