logo_bc

Referencje

Członek Zarządu/Dyrektor ds. Sprzedaży i Marektingu
2019-03-07 16:43:54

polska firma deweloperska

Business Consulting (search & selection) jest naszym wieloletnim partnerem w rekrutacji na różne szczeble stanowisk – zarówno menedżerskie, jak i specjalistyczne.

Współpraca w ramach prowadzonych projektów przebiegała z należytą starannością, rzeczowością i profesjonalizmem. Rekomendowani kandydaci byli dopasowani do oczekiwanego profilu kompetencyjnego, jak i kultury organizacji co w efekcie pozwoliło na pozyskanie wartościowych kandydatów do naszego zespołu.

W ubiegłym roku poszerzyliśmy zakres współpracy z Business Consulting o coaching menedżerski prowadzony przez panią Iwonę Szybkę. Sesje coachingowe zostały poprzedzone ustaleniem celów organizacji i pracownika (managera średniego szczebla). Pani Iwona, podczas indywidualnych spotkań, towarzyszyła pracownikowi w jego rozwoju, w budowaniu kompetencji miękkich oraz umiejętności zarządzania, które mają bezpośredni wpływ na sposób i jakość wykonywanej pracy.

Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować firmę Business Consulting jako godnego zaufania, solidnego partnera oferującego usługi na najwyższym poziomie.

Dyrektor Oddziału w Polsce
2019-03-07 16:38:25

agencja promocji gospodarczej regionu Hiszpanii

Poszukując kandydatów na stanowisko Konsultanta w naszym polskim przedstawicielstwie w Warszawie, zwróciliśmy się o pomoc do firmy Business Consulting. Dziś po zakończonym procesie rekrutacyjnym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z jego wyników oraz sposobu współpracy. Firma wykonała swoje zadanie w pełni profesjonalnie, całkowicie spełniając nasze oczekiwania. Wyróżniła się zwłaszcza umiejętnością zrozumienia specyficznych potrzeb oraz kultury organizacyjnej naszej instytucji, łączącej zespoły profesjonalistów z wielu kontynentów i kultur, jak również swoją zdolnością do sprawnego planowania i realizacji poszczególnych zadań.

Przedstawicielki firmy wnikliwie zbadały potrzeby, trafnie zdefiniowały profil osoby aplikującej na stanowisko konsultanta i przedstawiły kilka ciekawych kandydatur, z których mogliśmy wybrać tę najlepszą. Elastyczne podejście, wysokie kwalifikacje oraz otwarta komunikacja podczas całego procesu rekrutacji umożliwiły nam dokonanie trafnego wyboru. Z tego powodu śmiało możemy polecić usługi Business Consulting innym firmom poszukującym pracowników.

Prezes Zarządu
2019-02-01 14:30:42

niemiecki producent systemów namiotowych

Szukając podmiotu świadczącego usługi head-huntingowe na rynku lokalnym, natrafiliśmy na Business Consulting (search & selection). Po spotkaniu z Dyrektor Zarządzającą i jej zespołem w Warszawie, powzięliśmy natychmiastową decyzję o nawiązaniu współpracy przy rekrutacji Technicznego Przedstawiciela Handlowego na rynek polski. Zespół Business Consulting (search & selection) profesjonalnie poradził sobie z całym procesem. Przedstawiono nam starannie wyselekcjonowanych kandydatów z branży, którzy spełniali nasze wymogi; z jednym z nich podpisaliśmy umowę. Ten człowiek jest naszym kluczowym przedstawicielem w Polsce już przeszło rok. Z dzisiejszej perspektywy możemy zarekomendować Business Consulting (search & selection) jako partnera odpowiedzialnego, profesjonalnego, ze świetną orientacją i wiedzą, dzięki któremu nabyliśmy odpowiedniego pracownika na to stanowisko.

Doceniamy cały wysiłek Zespołu Business Consulting (search & selection) w procesie rekrutacyjnym i z pełnym przekonaniem polecamy ich usługi firmom planującym wejść na polski rynek. Liczymy na kontynuację naszej relacji biznesowej.