logo_bc

Referencje

Dyrektor Generalny
2016-08-31 11:51:29

polskiej agencji nieruchomości

W związku z rozwojem działalności, spółka, którą zarządzam rozpoczęła poszukiwania odpowiedniej osoby, która miała wziąć odpowiedzialność za kierowanie marketingiem firmy. Dzięki spotkaniom z Panią Iwoną Szybką i jej zespołem zrozumiałem, jakiego człowieka potrzebujemy. Co ważne, otrzymałem fachowe porady i doskonały consulting przed podpisaniem kontraktu na usługę rekrutacyjną. Firma Business Consulting (search & selection) zrealizowała zlecenie rekrutacji Marketing Managera dla spółki, którą zarządzam. Efektem pracy Pani Iwony i jej zespołu było przedstawienie 3 dobrze dopasowanych kandydatów na poszukiwane przez nas stanowisko. Najlepsza z trójki rekomendowanych osób doskonale spełniała dość specyficzne, ale ściśle określone preferencje, które przedstawiliśmy. Do dziś współpracujemy z zatrudnionym wtedy Marketing Managerem. Z całą odpowiedzialnością mogę więc polecić usługi firmy Business Consulting (search & selection) – zarówno ze względu na dostarczony oczekiwany rezultat zlecenia, jak również etykę pracy i nienachalne, doradcze podejście do klienta, które otrzymałem.

Prezes Zarządu
2016-07-27 16:43:05

polskiej firmy z sektora usług call-center

Rozwinięcie firmy na kolejny poziom zawsze generuje potrzebę przekazania części kompetencji kolejnej osobie, ilość procesów staje się zbyt duża i różnorodna, by dotychczasowa kadra zarządzająca mogła skutecznie je nadzorować. Często dzieje się też tak, że obawa przed zatrudnieniem nowej osoby do zespołu wstrzymuje rozwój firmy.

Oceniając po kilku miesiącach efekt rekrutacji przeprowadzonej przez Business Consulting (search & selection), zastanawiam się, jak naiwny byłem uważając, że sam potrafię wynajdować pracowników tak samo skutecznie jak firma specjalizująca się w tym od lat. Pozyskany dzięki pomocy Business Consulting (search & selection) Dyrektor Zarządzający jest doskonałym fachowcem w swojej dziedzinie, który potrafił wdrożyć w strukturze procesy i zasady, pozwalające zwiększyć skuteczność, poprawić terminowość i przede wszystkim przygotował konsultantów tak, by dobrze rozumieli potrzeby klientów. Co jednak równie ważne, wniósł do firmy świeże podejście. Pozwoliło nam to na złamanie dotychczasowych sposobów myślenia i rozpoczęcie kolejnych projektów, które inaczej czekałyby ‘odpowiedniego’ momentu. Bez jego doświadczenia osiągnąłbym ten sam poziom rozwoju firmy za dwa lata.

Dzięki wsparciu Business Consulting (search & selection) osiągnąłem kolejny etap w moim osobistym rozwoju, ugruntowując się w przekonaniu, że powinienem zarabiać pieniądze na tym na czym znam się najlepiej, a specjalistyczne kwestie pozostawić wyspecjalizowanym firmom.

Chief Financial Officer
2016-01-11 11:50:51

brytyjskiej grupy firmy z branży tekstylnej (Zakłady produkcyjne w Polsce)

Business Consulting search & selection (Partner Cornerstone Int. Group w Polsce) została przedstawiona naszej organizacji przez agencję doradztwa personalnego Walgrove Executive Search (Partner Cornerstone Int. Group w Wielkiej Brytanii). Firma John Cotton Group z powodzeniem skorzystała z usług firmy Walgrove w aranżacji spotkań z Seniorami z branży i była beneficjentem  kompleksowo przeprowadzonego procesu, jaki stosują organizacje zrzeszone w Cornerstone International Group. Iwona i jej współpracownicy zainwestowali czas, aby zrozumieć naszą branżę, jej kulturę , jak i rolę stanowiska General Manager Poland, przed skierowaniem swoich działań na lokalny rynek w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów. Proces został przeprowadzony bardzo skutecznie doprowadzając do obsadzenia stanowiska GM Poland, pomimo niewątpliwie trudnej lokalizacji.