logo_bc

Dla pracodawcy

Dla pracodawcy

Kompleksowa usługa dopasowana do potrzeb Klienta
Nasz sukces oparty jest na precyzyjnym nazywaniu potrzeb i dopasowywaniu rozwiązań. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu różnorodnych projektów z wielu sektorów rynku, połączonemu z elastycznością, znajdujemy spersonalizowane i dzięki temu skuteczne rozwiązania.


Gwarancja na rekrutację
Bierzemy pełną odpowiedzialność za efekty naszej pracy. Udzielamy gwarancji
od 2 do 12 miesięcy na wyselekcjonowanych przez nas Kandydatów, w zależności od stanowiska i zastosowanej metodologii.


Prowadzimy kompleksowe rekrutacje na stanowiska średniego i wyższego szczebla kadry menedżerskiej, wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz pracowników administracyjnych z różnych sektorów rynku. Docieramy do Kandydatów stosując metodę poszukiwań bezpośrednich Executive Search i Head Hunting oraz metodę klasyczną, przy użyciu ogłoszeń i własnej stale aktualizowanej bazy danych.


Komunikacja z Klientem
Podczas prowadzenia projektu jesteśmy stale nastawieni na komunikację z Klientem, uważnie go słuchamy i raportujemy o postępach. Każdy projekt rekrutacyjny realizowany jest przez wyspecjalizowanego konsultanta we współpracy z researcherem i dodatkowo wspierany przez superwizora. Nasi Klienci określają nas jako firmę godną zaufania, cenią sobie naszą dyskrecję i mocno spersonalizowane podejście.