logo_bc

Premiera książki "Zwinny Talent"

Business Consulting (search & selection) promuje polskie wydanie książki "Zwinny talent" Ralfa Knegtmans'a o talentach przyszłości gotowych na nadchodzące zmiany!

Aktualności

Standardowe połączenie doświadczenia, wiedzy i umiejętności na stanowisku lidera w obecnych i przyszłych organizacjach, nie wystarczy dla ich dalszego rozwoju...
2017-03-23 16:56:11

Wieloletni praktyk w obszarze headhuntingu, executive coachingu i przywództwa, Ralf Knegtmans, partner Cornerstone International Group z Amsterdamu, wydaje czwartą już książkę, tym razem o najbardziej pożądanych kompetencjach przyszłości.

"Agile Talent" (wersja w języku angielskim) jest dostępna na www.amazon.com .

 

Więcej informacji: https://www.cornerstone-group.com/2017/03/07/cornerstone-executive-publishes-book-on-agile-talent/

Konferencja CIG EMEA w tym roku w Izraelu
2016-10-25 14:48:48

3 listopada 2016 roku odbędzie się kolejna już regionalna konferencja Cornerstone International Group. Tym razem przedstawiciele europejskich i środkowowschodnich biur spotkają się w Jerozolimie, aby omówić tematy i zagadnienia ważne dla tego regionu w kontekście rynku pracy.

Biuro Cornerstone International Group w Hong Kongu powiększa się o nowa Dyrekor Zarządzającą
2016-10-04 15:22:45

Cornerstone International Group umocniła swoją ofertę usług w regionie Azji i Pacyfiku wraz z powołaniem nowej Dyrektor Zarządzającej w tym regionie. Sonia Vaswani posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, oferując tym samym szczególną głębokość procesów executive search i selekcji w biurze Cornerstone w Hong Kongu. Organizacja posiada siedem oddziałów w Chinach, 19 w Azji i 66 na całym świecie.