logo_bc

Premiera książki "Zwinny Talent"

Business Consulting (search & selection) promuje polskie wydanie książki "Zwinny talent" Ralfa Knegtmans'a o talentach przyszłości gotowych na nadchodzące zmiany!

Aktualności

Kostaryka - kolejny członek Cornerstone
2018-08-27 17:19:04

Następna po Filipinach do CIG dołączyła Kostaryka. Jeśli spojrzeć na naszą europocentryczną mapę świata, są to dwie skrajności. Pod względem kulturowym jednak posiadają cechy wspólne, np. tą, że nie zaznaczają mocno hierarchii w kontaktach zawodowych i decyzje podejmują na zasadzie konsensusu. Pod tym względem Kostaryka wyróżnia się wśród swoich latynoamerykańskich sąsiadów. Tracimy już rachubę w liczeniu nowych członków Cornerstone. Cieszymy się, że nasza społeczność rośnie. Każdy nowy członek wprowadza swój lokalny koloryt, a przy tym wszyscy reprezentujemy podobne wartości w biznesie.

Filipiny - nowy punkt na mapie Cornerstone'a
2018-07-24 14:35:37

Optimus Executive Search Solutions z Filipin stał się nowym członkiem naszej organizacji. Jest to kolejny oddział na rynku azjatyckim – Cornerstone trzyma rękę na pulsie. Firma z powodzeniem działa na rynku od 2010 roku, zawiadywana przez małżeństwo, Marmi i Arviego Perez. Polskich przedsiębiorców, planujących ewentualną ekspansję na rynek filipiński – oddajemy w dobre ręce.

Aby wspierać swoich klientów w procesie rekrutacji i rozwoju Top Managementu, Cornerstone International Group uruchomiła nową witrynę internetową.
2017-07-28 10:45:01

Nowa strona internetowa zapewnia intuicyjny dostęp do wszystkich grup, a także do usług rozwoju dla przywódców, w tym Executive Coaching, Onboarding, Board & CEO Advisory Services i różnorodnych ukierunkowanych procedur assessmentowych.

 

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://www.cornerstone-group.com