logo_bc

Top 20 Amerykańskich Firm Executive Search 2017 wg. Forbes'a

Cornerstone International Group zostało wyróżnione w czołówce 20 najlepszych amerykańskich firm rekrutujących najwyższą kadrę zarządzającą.

Aktualności

15 lat Business Consulting (search & selection)
2014-06-08 12:21:04

Już od 15 lat doradzamy polskim i zagranicznym przedsiębiorcom w zakresie polityki kadrowej.

Z każdym rokiem nabieramy większego doświadczenia w dopasowywaniu Kandydatów do najbardziej odpowiednich stanowisk i wciąż jesteśmy otwarci na nową wiedzę. Uważnie śledzimy zmiany na rynku i dopasowujemy do nich nasze usługi. Jesteśmy dumni z tego, że tak wiele firm okazało nam zaufanie. Naszą największą satysfakcją jest zadowolenie Pracodawców i Pracowników zaangażowanych w nasze procesy rekrutacji. Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę i zapraszamy do kolejnych projektów!

 

Cornerstone International Group ma pięć nowych biur
2014-06-08 12:11:15

Na dorocznym spotkaniu członków światowej sieci Cornerstone International Group w Atenach między 28 a 31 maja ogłoszono poszerzenie jej o pięć biur: w Pune (Indie), Saskatoon i Vancouver (Kanada), w Genewie (Szwajcaria) i Pradze (Czechy).

Jak zapewniają przedstawiciele organizacji, ekspansja Cornerstone opiera się na dążeniu do obecności globalnej, przy utrzymaniu wysokich standardów jakości usług firm członkowskich. Konferencje Cornerstone stanowią forum wymiany doświadczeń i wspólnego wypracowywania dobrych praktyk w doradztwie personalnym między partnerami z 71 biur z całego świata.

 

Więcej na: http://www.cornerstone-group.com/2014/06/09/cornerstone-international-group-adds-five-offices/#sthash.mz2q3ERl.dpuf